پرسشهای متداول

1- چگونه مي توانم مشترک فصلنامه تخصصي صنعت طيور قم شوم؟

براي مشترک شدن فصلنامه لازم است ابتدا عضو سايت شويد. پس از عضويت در سايت ، شماره هاي جديد فصلنامه پس از انتشار به نشاني ايميل شما ارسال خواهد شد. ضمنا کليه نسخ فصلنامه در سايت موجود و قابل استفاده است. لازم به توضيح است که همواره انتشار نسخه الکترونيکي فصلنامه به مراتب سريعتر از نسخه کاغذي آن مي باشد لذا در صورت عضويت در سايت ، بسيار زودتر از حالت کاغذي به فصلنامه دسترسي خواهيد داشت. ( نحوه عضويت در ادامه تشريح شده است)

چنانچه شماره اي از فصلنامه در سايت موجود نباشد ، نگران نباشيد سايت در دست بزودي بروز رساني مي باشد ولذا کليه نسخ فصلنامه بزودي در سايت درج خواهد شد.

2 – چگونه مي توانم در سايت تعاوني مرغداران گوشتي استان قم عضو شوم؟

پس از ورود به سايت ، بخش "ايجاد حساب کاربري " را انتخاب نموده و پس از وارد کردن اطلاعات مورد نياز ، پيام تاييد به نشاني ايميل شما ارسال مي شود. سپس وارد ايميل خود شده و عضويت خود را تاييد مي کنيم. دراين حالت حساب کاربري فعال شده و مي توانيم از آن استفاده نماييم.

تذکر 1 : در هنگام پرکردن فرم عضويت اطلاعات درخواستي را با دقت وارد نماييد. بخصوص نشاني ايميلي را که وارد مي کنيد بايد معتبر باشد. چنانچه پيام تاييد عضويت را در ايميل خود نيافتيد به قسمت هرزنامه ها (اسپم) مراجعه نماييد.

تذکر 2: چنانچه به هر دليل در ايجاد حساب کاربري دچار مشکل شديد، مشکل خود را با استفاده از فرم "تماس با ما" مطرح نماييد. کارشناسان ما در اسرع وقت مشکل شما بررسي نموده و حل و فصل خواهند نمود.

3 – عضويت در سايت چه مزايايي براي من خواهد داشت؟

درصورت عضويت در سايت علاوه بر اينکه کليه نسخ الکترونيکي فصلنامه به محض انتشار از طريق سايت براي شما ارسال خواهد شد ، در صورت تمايل کليه اخبار ، مقالات علمي و رويدادهاي تعاوني نيز براي شما ارسال خواهد شد. ضمنا مي توانيد مقالات مورد نظر خود را جهت درج در فصلنامه و يا بخش مقالات سايت براي ما ارسال نماييد.

همچنين درصورت تمايل ميتوانيد محصولات خود را جهت تبليغ در سايت ما قرار دهيد.

4- نحوه همکاري با فصلنامه تخصصي صنعت طيور قم چگونه است؟

شرايط همکاري با فصلنامه تخصصي صنعت طيور قم در منوي " فصلنامه تخصصي صنعت طيور قم" ذکر گرديده است. ضمنا جهت ارتباط مستقيم با سردبير فصلنامه مي توانيد از فرم تماس با ما استفاده نماييد. همچنين جهت سهولت دسترسي مي توانيد از طريق تلفن با سردبير فصلنامه ارتباط برقرار نماييد(اطلاعات کامل در بخش سردبير)

5- نحوه برقراري ارتباط با تعاوني مرغداران گوشتي استان قم چگونه است؟

پس از ورود به سايت مي توانيم در قسمت تماس با ما پيام مورد نظر خود را نوشته و بر حسب نياز با مديرعامل ، سردبير فصلنامه تخصصي صنعت طيور قم و يا مسئول روابط عمومي ارتباط برقرار نماييم. چنانچه در اين بخش نشاني پست الکترونيک و يا تلفن همراه درج گردد ، سرعت پيگيري بالا خواهد رفت.

چنانچه نياز به ارتباط تلفني باشد ، شماره تلفن کليه واحدها در قسمت تماس با ما موجود است.

توجه:

چنانچه اطلاعات فوق جوابگوي مشکل شما نيست، از بخش تماس با ما استفاده نماييد. همکاران ما در اسرع وقت نسبت به بررسي مشکل و ارسال پاسخ اقدام خواهند نمود. چنانچه پرسش شما حالت عمومي داشته باشد ، با اجازه شما جهت استفاده ساير کاربران در بخش پرسشهاي متداول درج خواهد شد.